YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

Palandöken Dağı, doğal özellikleriyle profesyonel sporculara antrenman için kusursuz koşullar sunuyor. Bölgeyi sporcular için özel yapan bu koşulların ötesinde, eksiksiz konfor anlayışımız ve spor salonumuz ile misafirlerimize Polat farkını yaşatmak, bize büyük mutluluk veriyor.

Polat Palandöken, yurt dışı ve yurt içinden profesyonel futbol yaz kamplarına sıklıkla ev sahipliği yapıyor. Yüksek irtifadaki konumumuz, kalitesini daima koruyan hizmet anlayışımız ve yakın çevremizde yer alan 2.000 metre yükseklikteki, donanımlı 16 adet futbol sahası, ekiplerin tercihlerini belirliyor. Belediyeye ait 8 saha, otelimizden sadece 1,5 km mesafede... 7 km uzaklıkta ise Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne ait 6 doğal çim saha ve 2 sentetik saha bulunuyor. Belediye sahaları; yüksek kalitede aydınlatma, soyunma odaları, hakem, doktor ve basın toplantısı odaları, kafeterya ve seyirci tribünü gibi olanaklarıyla sporcular için eksiksiz imkanlar sunuyor.

KAYAK

KAYAK

Karın sonsuz beyazlığı ve muhteşem “kristal kar ”üzerinde kaymanın benzersiz keyfi...

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

Palandöken Dağı, doğal özellikleriyle profesyonel sporculara antrenman için kusursuz koşullar sunuyor.

ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Tatilin bir deneyimler bütünü olduğunu biliyoruz...

ÇOCUKLARA ÖZEL

ÇOCUKLARA ÖZEL

Polat Palandöken’de çocuk dostu bir yaklaşımla, küçük misafirlerimiz için keyifli, eğlenceli ve özel bir tatil deneyimi hazırladık. 

PLNDKN SPORTS CLUB

PLNDKN SPORTS CLUB

Sağlık Kulubü, yılın 12 ayı sporunuzu yaparken eğlenebileceğiniz, sağlığınızı koruyarak form tutabileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

Kayak Haritası

Kayak Haritası

icon whatsapp