KAYAK

KAYAK

Karın sonsuz beyazlığı ve muhteşem “kristal kar ”üzerinde kaymanın benzersiz keyfi... Polat Palandöken, farklı seviyelerdeki kar sporları tutkunlarına uygun pistleriyle eşsiz bir deneyime imza atıyor. Palandöken’in zirvesi Ejder Tepesi’ne doğrudan erişim imkanı sunan telesiyejimiz, kayak keyfini bir üst seviyede yaşamak isteyenler için. 

Palandöken’in ortalama 70 kilometreye varan pistlerinde, 4 ay boyunca karla randevunuz var. Karlama sistemimiz sayesinde, sezon boyunca Polat Palandöken pistimizde, kayak keyfini kesintiye uğramadan yaşayabilirsiniz.

GECEYİ KEŞFEDİN

Yıldızların altında, gecenin karanlığında olağanüstü bir keyifle tanışın... Polat Palandöken’in 400 metre ışıklandırılmış pistinde, size bambaşka bir kayak deneyiminin kapılarını açıyor. Geceyi yeni bir açıdan keşfetmeye hazır olun. 

EŞYALARINIZ GÜVENDE

Kilitli ve ısıtmalı dolaplarımızda, eşyalarınızı güvenle saklayın. 500 metrekarelik kayak  odasında dolapların yanı sıra, sporseverler için her türlü ekipman desteği de  bulunuyor.

KAYAK

KAYAK

Karın sonsuz beyazlığı ve muhteşem “kristal kar ”üzerinde kaymanın benzersiz keyfi...

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

Palandöken Dağı, doğal özellikleriyle profesyonel sporculara antrenman için kusursuz koşullar sunuyor.

ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Tatilin bir deneyimler bütünü olduğunu biliyoruz...

ÇOCUKLARA ÖZEL

ÇOCUKLARA ÖZEL

Polat Palandöken’de çocuk dostu bir yaklaşımla, küçük misafirlerimiz için keyifli, eğlenceli ve özel bir tatil deneyimi hazırladık. 

PLNDKN SPORTS CLUB

PLNDKN SPORTS CLUB

Sağlık Kulubü, yılın 12 ayı sporunuzu yaparken eğlenebileceğiniz, sağlığınızı koruyarak form tutabileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

Kayak Haritası

Kayak Haritası

icon whatsapp