ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Tatilin bir deneyimler bütünü olduğunu biliyoruz... Ve Polat Palandöken deneyiminizden daha fazla keyif almanız için; ailelere, sporculara, lezzet tutkunlarına ve gezginlere özel etkinlikler tasarlıyoruz.  

Her yaşa özel seviyeleriyle kayak okulumuz, “mind, body and soul” ve mindfulness eğitimleri, misafir şeflerle buluşmalar, hafta sonu etkinlikleri, tadım günleri, sinema geceleri ve ötesi... Keyif, spor, huzur, konfor ve lezzet dolu unutulmaz deneyimlerle Polat Palandöken, bir kar tatilinden fazlasını sunuyor.

CHALET
Özel organizasyonlar

Özel davetleriniz ve etkinlikleriniz için rezerve edebileceğiniz Chalet’de, usta şeflerimiz organizasyonlarınız için seçkin menüler hazırlıyor. İster seçkin konuklarınızla bir kutlama partisi, ister huzurlu bir yoga kampı, ister sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün... Konsepti siz belirleyin, hizmeti bize bırakın. 

KAYAK

KAYAK

Karın sonsuz beyazlığı ve muhteşem “kristal kar ”üzerinde kaymanın benzersiz keyfi...

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

Palandöken Dağı, doğal özellikleriyle profesyonel sporculara antrenman için kusursuz koşullar sunuyor.

ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Tatilin bir deneyimler bütünü olduğunu biliyoruz...

ÇOCUKLARA ÖZEL

ÇOCUKLARA ÖZEL

Polat Palandöken’de çocuk dostu bir yaklaşımla, küçük misafirlerimiz için keyifli, eğlenceli ve özel bir tatil deneyimi hazırladık. 

PLNDKN SPORTS CLUB

PLNDKN SPORTS CLUB

Sağlık Kulubü, yılın 12 ayı sporunuzu yaparken eğlenebileceğiniz, sağlığınızı koruyarak form tutabileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

Kayak Haritası

Kayak Haritası

icon whatsapp