ÇOCUKLARA ÖZEL

ÇOCUKLARA ÖZEL

Polat Palandöken’de çocuk dostu bir yaklaşımla, küçük misafirlerimiz için keyifli, eğlenceli ve
özel bir tatil deneyimi hazırladık. 

Otelimizin içinde ve dışında olmak üzere 2 ayrı bölümde yer alan Mini Club, 4 - 12 yaş arası misafirlerimiz için eğlenceli etkinliklerle dolu! Kış sezonu boyunca her gün 08.30-12.00 ve 14.00-17.00 saatleri arasında açık olan Mini Club’da çocuklar; özel eğitmenler eşliğinde çeşit çeşit etkinlikler, kış sporları aktiviteleri, oyun ve film gösterimleri ile harika vakit geçiriyorlar.

KARDA OYUN VAKTİ!

Karda oynamanın keyfinin bir başka olduğunu biz de biliyoruz. Bu yüzden tatillerine renk katmak için miniklere özel bir karda oyun parkı da hazırladık. Akşamları da unutmadık; Mini Diskomuz kış sezonu boyunca her gün 20.30’dan itibaren, minik misafirlerimizi eğlence ve dansa çağırıyor. 

Dilerseniz 4 - 10 yaş arası misafirlerimizin güvenle vakit geçirmesi için ücretli profesyonel bakıcı abla ve ağabeylerimizin yardımını da alabilirsiniz. Bakıcı için 24 saat öncesinden randevunuzu almayı, lütfen unutmayın.

KAYAK

KAYAK

Karın sonsuz beyazlığı ve muhteşem “kristal kar ”üzerinde kaymanın benzersiz keyfi...

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

YÜKSEK İRTİFA KAMPLARI

Palandöken Dağı, doğal özellikleriyle profesyonel sporculara antrenman için kusursuz koşullar sunuyor.

ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Tatilin bir deneyimler bütünü olduğunu biliyoruz...

ÇOCUKLARA ÖZEL

ÇOCUKLARA ÖZEL

Polat Palandöken’de çocuk dostu bir yaklaşımla, küçük misafirlerimiz için keyifli, eğlenceli ve özel bir tatil deneyimi hazırladık. 

PLNDKN SPORTS CLUB

PLNDKN SPORTS CLUB

Sağlık Kulubü, yılın 12 ayı sporunuzu yaparken eğlenebileceğiniz, sağlığınızı koruyarak form tutabileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

Kayak Haritası

Kayak Haritası

icon whatsapp